Aktuální produkty
Zde jsou naše aktuální hotsales produkty

Designové příslušenství MIZOO

Standard!...
Norma!...
Stereotyp!...
Zase jeden v řadě! Kdo? My?
Tak to určitě ne!

MIZOO je originální mobilní příslušenství, které kombinuje ekokůži a designové vzory na USB kabelech. Elegantní, praktické, funkční a módní. To se jen tak nevidí, ale Vy se můžete podívat zde www.mizoo.eu

Mobilní příslušentví GOLF

Nová řada premiového příslušenství pro mobilní telefony a tablety. USB datové kabely s kovovým opletením a konektory microUSB, ligthting a moderním portem typC.

www.golf-accessories.eu

SPINNER CUBE

Kombinace fidget spinneru a fidget cube = spinner cube. Kovová, přesně soustružená kostka, která se otáčí ve své ose. V atraktivních metalických barvách. Elegantní doplněk každého studentského i pracovního stolu.

Pomáhá k odreagování, koncentraci a soustředění.

...a přece se točí.

více informací a produkty zde

FIDGET SPINNER

Antistresová pomůcka pro nekonečnou zábavu a odreagování. Držením za střed s ním lze jednoduše otáčet. Roztočte spinner druhou volnou rukou nebo volnými prsty ruky ve kterém spinner držíte - jednoduché ale účelné. Jednoduše Vám pomáhá ke koncentraci a soustředění.

Roztočte to do pohody.

více informací a produkty zde

FIDGET CUBE

Šestistranná kostka o velikosti 33x33x33 mm z příjemného kvalitního plastu a na každé straně obsahuje jiný antistresový prvek.

Kostka od základu mění problémy s nervozitou, stresem, nepozorností a roztěkaností. Drobnost, bez které už nebudete chtít být.

více informací a produkty zde